Etiketlenen üyelerin listesi

Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LeoN Tanıyalım

LeoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    LeoN
    Guest

Standart LeoN Tanıyalım

402091_10150533960834138_672936261_n.jpg

16 / 06 / 1982 Bursa / Yıldırım doğumludur. Adı'da Ferhat'dır.İlk okul ve ortaokul yunus emre ilkögretim okulunda okumustur.Lise hayatını hürriyet end meslek lisesinde elektronik bölümünü bitirip sonradan askerlik görevi önce kütahya hava er egitim tugayı sonra izmir gaziemir hava sınıf teknik okulları santralcı olarak görev yaparak 2003 yılında vatanı görevi bitirmistir.

Sonralı irc hayatına en buyuk sunuclarda baslayan LeoN genellikle dalnet sunucunda oper olarak gorev almıstır.Genellikle öncelikle webmaster kategoresinde yani sunucunun webmaster bolumde çalısarak bir çok sunucuya katkıda bulunmustur.2010 yılında UrfaLi kankasınla sans eseri bir bir parkta oturken urfalı kankasının atesin varmı deyip tasınan LeoN ozamanlar onla beraber hep buyuk sunucularda bir cok sitede webmasterlık yaparak kendini geliştirmiştir.

Daha sonralar kankası ile kendisi 1 sene once www.mavisohbet.org sitesi acarak yani Urfalı kardesim can dostum actıktan sonra benide yanına cagırıp sitelerimize gece gunduz icerik girerek urfalı sitelerin seo yaparken oda kendisine hem makale hemde seo yaparak katkıda bulunmustur.

Bizler bu işe başlarken bizlere hem siz bu işi basaramazsınız hemen kapatırsınız diyen bazı arkadaslar kendileri iyi bilirler sitenizi satın diyenler çok olmustu.Yani bu işten bizleri sogutmak için çok uğrasanlar oldu biz yılmadık bu lafları gun gelir onlara yaptıgımız işlerle cevap veririz diye var gucumuzla çalıştık.Beni buraya cagıran can dostum urfalıya tesekur ederim.Biz bir aile gibiyiz bizi sağdan soldan laflarla gazlarla yıkılcak insanlar deyiliz.

IRC.Mavisohbet.Org Biz Rekabet Etmiyoruz, REKABET Yaratiyoruz Biz Farketmiyoruz, FARKEDILIYORUZ Biz Özenmiyoruz,ÖZENILIYORUZ. Cunku Biz En Iyisiyiz, Cunku Biz Bir AILEYIZ...] Seviyeli Hoş Sohbetler ...
    Konu LeoN tarafından (09.Mart.2016 Saat 13:13 ) değiştirilmiştir.
    Bunu beğendi

Deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Deniz
    Guest

Güzel Tanıtımla Kendini Anlatmışsın. Herşey Gönlünce Olsun LeoN
    Bunu beğendi

Harika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harika
    Guest

Çok guzel tanıtım oLmuŞ DİLERİM YOLUN HEP engelsiz ve huzrlu olur haytın )))
    Bunu beğendi

LeoN
    Guest

Teşekürler harika yorum icin bizim ailemiz güzel insanları bizleri kimse yıkamaz.

IRC.Mavisohbet.Org Biz Rekabet Etmiyoruz, REKABET Yaratiyoruz Biz Farketmiyoruz, FARKEDILIYORUZ Biz Özenmiyoruz,ÖZENILIYORUZ. Cunku Biz En Iyisiyiz, Cunku Biz Bir AILEYIZ...] Seviyeli Hoş Sohbetler ...
    Konu LeoN tarafından (09.Mart.2016 Saat 13:52 ) değiştirilmiştir.
    Bunu beğendi

LeoN
    Guest

Sanada güzel yorumdan dolayı tesekur ederim deniz kardesim

Bunu beğendi

Lykia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lykia
    Guest

@LeoN tanıtım için teşkür ediyorum : )
    Bunu beğendi

LeoN
    Guest

Lykia tesekurler ailemize ve forumumuza katıldıgın için

Bunu beğendi

Lykia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lykia
    Guest

@LeoN katılırım ben ışıl nerde ben orda
    Bunu beğendi

Lord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lord
    Guest

Kendini Cok Guzel Tarif Etmişsin Abi
    Bunu beğendi

NaZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    NaZzZ
    Guest

L​eoN Abim çok iyi ifade etmişsin kendini .Çok iyi bi tanıtım olmuş abim.Yolun Bahtın açık olsun inşaAllah.
    Bunu beğendi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler