Etiketlenen üyelerin listesi

Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Herkesin Dikkatine

AhoCan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DevelOper
    Konular
    279
    Beğendikleri
    103
    Beğenileri
    40
    Etiketleri
    47
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Herkesin Dikkatine

Arkadaşlar şu olsa bu olsa diye herkes bana yazıyor. Şu yapıyorum bu yapıyorum diyenler var.
    Bakın ben tam bitirmeden açtım açtım ki işimi zorlaştıran bişey olduğu halde siz eğlenin diye tutup herkes bana şunu bunu niye olmaz bu niye olmaz
    Arkadaşlar bakın bu forum tam bitmedi dedim, Kaç kere diyecem Allahınızı seviyosanız bakın ben sizin için güzel bsey yaptıkça siz benimle alay eder gibi konuşuyorsunuz.

Ben size güzel sağlam bir tema hazırlıyorum niye bu yok niye şu yok uLan bir insan teşekkür eder onuda geçtim insan o kadar uğraşmama bişey demez.

Diyecem odur ki arkadaşlar Forum eksiği daha çok o yuzden bişey diyecek varsa bu yorum altında yada @Harika arkadaşın duyurular bölümüne açacak sorunları olanlar oraya yazar ben bakarım.

Kusura bakmayın artık bence...

Harika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harika
    Guest

Evet eksler var forurmda ama eksik de olsa benm iSteyim uzerine açıldı. Emeklerine Sağolk kardeşim..

not : bu baŞlık altında istekelrinizi sıralyablirnsiz vakit buldukca ilave edilir arkşalar tşk ederim.

MeyRa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MeyRa
    Guest

hos guzel emegine sgalikda cok esik var + zeronun ordaki gibi forum istiyoruz biz kusura bakma yapilacksa forumguzel bisey olsun

AhoCan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    DevelOper
    Konular
    279
    Beğendikleri
    103
    Beğenileri
    40
    Etiketleri
    47
    Tecrübe Puanı
    10

Anladığım kadarıyla sizlere basit bişey yapıp vermekmiş. Güzel bişeyi begenmiyorsunuz emek sarf etmek istemiyorsunuz. Tamam değişiyorum...

Lord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lord
    Guest

Benim Tek İstegim Eski Forum Sitemizdeki Gibi Sohbet Cubugu Baska Bir İstegim Yoktur Tsk Ederim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler