Etiketlenen üyelerin listesi

Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Her aşk biter, geriye kalan yaşananlardır

Alyssa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alyssa
    Guest

Standart Her aşk biter, geriye kalan yaşananlardır

Her aşk biter, geriye kalan yaşananlardır"...

Aşk bendim, yürek bendeydi..... duygu bendim, bedenim sen... gözündeki ışık bendim, göz sen... sen baktın sevgili, sana duyguyu yükleyen hep ben oldum... sandım ki benim çağlayanlarım var seni içine alacak. Sandım ki beni aşan aşkım seni de saracak, hapsedecek... sandım ki yüreğimdeki sevda yükünü sende sırtlanacaksın... sandım ki aşk iki kişiliktir sevgili... aşk gelir alır gider....

Aşkın aşık’a ait olduğunu öğrettin bana sevgili .... kalbimi söküp yerinden verirken sana, ellerine.... sen beni bırakıp gidebildin sevgili... elinde yüreğim, teninde tenim...

Bırakıp gidebildin....

Yokluğunu bu kadar dayanılmaz kılan nedir? Sen hep yanımda mıydın sanki benim bunca yıllık hayatımda?

İçimdeki yangının neden sönmek bilmiyor, yokluğunun yangını, kalbimi yakmış kavurmuş ve daha doymamış azgın bir canavar gibi bütün vücuduma saldırıyor… öyle yanıyor ki tenim, alev alacağım diye korkuyorum.. hiç kimse görmüyor mu? Dışarıdan görülmüyor mu bu yangın? Nasıl mümkün olabiliyor, ben böylesine delicesine, delirircesine yanarken hayat nasıl devam edebiliyor…. ?

Çıkmak istiyorum dışarıya, sokaklara atasım geliyor kendimi.. hani buz gibi ayaza çıkayım yada deli dolu yağan yağmurun altında durayım saatlerce… içimdeki yangını söndürmeye belki yeter dışarısının karı, buzu, ayazı….

Ama ne oluyor hayret….. üstüme yağan yağmurlar daha tenime değmeden buharlaşıp uçuyorlar sanki, gecenin ayazı içime işlemiyor… hiçbir şey söndüremeyecek mi bendeki bu yangını?

Alıp kendini gittiğinden beri, sana olan nefretim, hasretinle sürekli savaş halinde… hangisi kazanacak bilmiyorum ama bir ben kan kaybediyorum…. Bir ben eksiliyorum…. Hiç kimse ve hiç bir şey usandıramadı beni, seni yokluğunda beklemek kadar….

Gel desem gelecek misin sanki…. Artık gelsen bile bu yangını söndürmeye yetecek mi gücün…? Gelsen bile beni bulabilecek misin…. ?

Hiçbir umudum yok…. biliyorum... Ama yine de bekliyorum

Artık sensizliği umursamıyor muyum nedir? Geceleri hala aklıma geliyorsun ama ne hayallerimde nede rüyalarım da istemiyorum artık seni… Seni hatırlatan her anı, her şarkı, beraber gidilen her köşe başı bana boş ve manasız geliyor…. Kimdi bunlara her baktığında ağlayan? Yüreğinin kanamasından nefes alamayan… ben mi?

Ara sıra senden haberler geliyor, gözlerime bakarak anlatıyorlar. Acımı görmek için, bundan zevk almak için…. Onlara bakıyorum… anlattıkları sana deli gibi aşık olan bana değil ki… kime anlatıyorlar seni? Ben seninle vardım, ben sende kayboldum, ben sende yok oldum…. yerime gelen seninle ilgilenmiyor ki…. Ufak da olsa bir ipucu arıyorlar gözlerimin içinde…. Ama artık bulamazlar…. Kim seni sevdiyse o senin gidişinle öldü….

Yeni birisiyim artık ben… hiç bir şey acıtmıyor canımı… Seninle birlikte duygularım da gitti benim. Gözümden bir damla yaş akmıyor, kanayan bir yüreğim yok artık…
    Bunun için mi girdin hayatıma…. Benden yeni bir ben yaratmak için mi? Eski ben bu dünyaya dayanamayacak kadar mı zavallıydı ki bir an önce yok edilmesi gerekiyordu? Görevin bu hayata devamımı sağlamak mıydı? Görevin beni yüreksiz bırakmak mıydı?

Umarım başarının zaferini yudum yudum içiyorsundur… Umarım aldığın yüreğimi tepe tepe kullanıyorsundur… nasıl olsa o hep senindi…

Yarattığın yeni ben’in artık ne sana ne bir yüreğe ihtiyacı var….
    Tebrik ederim…

Patrickkat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    Ğîññèÿ
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Etiketleri
    0
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ñìîòğåòü ğóññêèå êîìåäèè â õîğîøåì êà÷åñòâå 720

Ïğèâåò âñåì! êëàñíûé ó âàñ ñàéò! Íàøåë õîğîøóş áàçó êèíî: òàëüÿíêà ñìîòğåòü ñåğèàë îíëàéí â õîğîøåì http://kinobunker.net/ Çäåñü: àíèìå áåñïëàòíî ëó÷øåå ñìîòğåòü ëó÷øèå àíèìå ôèëüìû ñïèñîê 2019 Òóò: êèíî ôàíòàñòèêà ëó÷øåå ñìîòğåòü îíëàéí ñìîòğåòü ëó÷øèå ôèëüìû ôàíòàñòèêà ôıíòåçè ğåéòèíã 2019 Çäåñü: http://kinobunker.net/5987-rozysk-sezon-1-2-2013.html Ñìîòğåòü Ğîçûñê (Ñåçîí 1-2) (2013) îíëàéí áåñïëàòíî Çäåñü: http://kinobunker.net/14341-ben-affl...sche-zhiv.html
    îäíîñåğèéíûå ìåëîäğàìû áåñïëàòíî â õîğîøåì http://kinobunker.net/melodrama/ ñïèñîê 2019

Aookwdcf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    Ukraine
    Konular
    431
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Etiketleri
    0
    Tecrübe Puanı
    1

Standart mkr 772587388

çíàõàğü 15 è 16 ñåğèè ñìîòğåòü îíëàéí áåñïëàòíîñåğèàë êàğïîâ âñå ñåçîíû ïîäğÿäèíôîğìàöèÿ î ôèëüìå çíàõàğü 2019ñìîòğåòü ñåğèàë åôğîñèíüÿ 1 ñåçîííîâûå ğóññêèå ìåëîäğàìû 2014ñìîòğåòü ôèëüìû 2019 âñ¸ ìîãëî áûòü èíà÷åíîâûå äğàìû îíëàéíâûáîğ ìàòåğèôèëüìû 2019 ğóññêèå êîòîğûå óæå ìîæíî ïîñìîòğåòüêğèìèíàë äåòåêòèâ äğàìàñåğèàë çíàõàğü 2019 ñìîòğåòü îíëàéíÆóêè 2019 9 ñåğèÿôèëüì áëóäíûé ñûí 2019 ğîññèÿ 1 ñåğèÿ ñìîòğåòü îíëàéíçîëîòàÿ êëåòêà ñìîòğåòüñìîòğåòü îíëàéí ğîññèéñêèå 2019 ãîäà íîâèíêèñìîòğåòü õîäÿ÷èå ìåğòâåö îíëàéíëó÷øèå ôèëüìû 2015 áîåâèêèõîäÿ÷èå ìåğòâåöû îíëàéíòğèàäà 7 ñåğèÿ ñìîòğåòü îíëàéíãğàæäàíèí íèêòî ñåğèàëtheexpanse.ruñìîòğåòü ñâåğåñòåñòâåííîå 1 ñåçîí 2 ñåğèÿÊëÿòâà (Yemin) 2 Ñåçîí 120 ñåğèÿñåğèàë çíàõàğü 7 è 8 ñåğèèñìîòğåòü îíëàéí ôèëüì òåíü çà ñïèíîé 11-ÿ ñåğèÿñåğèàë óëèöû ğàçáèòûõ ôîíàğåé îíëàéíôèëüì ñåêğåòíûé ôàğâàòåğ âñå ñåğèè ïîäğÿä ñìîòğåòü îíëàéí áåñïëàòíîâñå ñåğèàëû ìîğñêèå äüÿâîëû ñìîòğåòü áåñïëàòíîôèëüìû1 êàíàë çíàõàğü 7 8 ñåğèÿÑîêğîâåííîå (Canevim) 18 ñåğèÿ http://honor.173lineage.com/forum.ph...7663#post57663

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)